O Schwanku

75 rokov skúseností a 2 milióny predaných spotrebičov – na to sa môžete spoľahnúť.

 

Ako vynálezcovia infračerveného plynového sálavého vykurovania sme prešli my a naše výrobky viac než 75 rokmi kontinuálneho vývoja. Vďaka tomuto dôslednému zlepšovaniu sme celosvetovou jedničkou v energeticky úsporných riešeniach pre vykurovanie hál, veľkých plôch a skladov pomocou infračervenej technológie.

 

V priebehu rokov neustále rozšiřujeme náš sortiment a zvyšujeme štandardy kvality. Našim zákazníkom ponúkame celé spektrum inovačnej úspornej vykurovacej techniky od jedného dodávateľa – svetlé infražiariče, tmavé infražiariče, hybridné systémy alebo teplovzdušné jednotky. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť našim zákazníkom neutrálne porovnanie a doporučenie nejvhodnejšieho systému.

 

Čo robí plynový infražiarič žiaričom Schwank?

 

Veríme, že vášeň je rozhodujícim elementom pre inováciu výrobkov a služieb. Společne s prvkami energetickej účinnosti a kvality “Made in Germany” tak tvorí základ našej každodennej práce.

 

Všetky produkty Schwank sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby bola zaistená dlhá životnosť. Za zmienku stojí, že každý výrobok Schwank je predtým, než opustí našu firmu dôsledne otestovaný a vyskúšaný. Pretože len tak si môžeme byť istí, že náš výrobok zodpovedá najvyšším štandardom kvality a zaslúži si meno Schwank.

 


Zľava doprava: Oliver Schwank, generálny riaditeľ, Elias Schwank, „budúci Schwank – manažér“, Prof. Bernd Schwank, majiteľ a výkonný riaditeľ Schwank GmbH

VYKUROVANIE

SERVIS

ENERGETICKÀ KALKULAčKA

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK